Ady Temizlik İnsan Kaynakları Üçgen Mahallesi, 91 Sokak Muratpaşa Antalya
Posted on 9 Ocak 2017 / 609 Onaylı
Ady Temizlik İnsan Kaynakları
Sektör : Hizmet
Konum : Muratpaşa
Telefon : 0 542 284 0230

Ady Temizlik Hizmetleri ve Insan Kaynakları Yönetimi

Türkiye de hizmet sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişime katkıda bulunmak ve arzulanan kalitede hizmet sunmak için 2012 yılında ADY Temizlik hizmete girmiştir. 2013 yılında yeni bir yapılanmaya giden ADY temizlik hizmetlerinde kadrosunu genişletip eğitimli ve profesyonel ekibiyle güvenilir ve kalıcı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizde gelişen teknoloji ve ekonomik koşullar kendini her alanda hissettirmekte olup, bu alandaki değişimler tüm kuruluşları daha az maliyetli, risksiz, daha verimli ve organize olarak çalışmaya yöneltmiştir.

Firmamız bu tür organize çalışmaların karşılanması amacıyla bir yapılanmaya girmiş, bu yapılanma neticesinde kısa sürede sonuca varan geniş bir hizmet yelpazesi ve müşteri odaklı çözümler sunmayı amaç edinmiştir. Sunacağımız hizmetlerde, saygıdeğer müşterilerimizin taleplerinin, çağımızın gelişen imkanlarından faydalanılarak karşılanmasıyla zamanlarını asıl iştigal konularına ve sevdiklerine ayırmaları sağlanmaktadır.

Tüm yapılanmamız koşulsuz ve sınırsız müşteri memnuniyeti fikrini temel almıştır. ADY Temizlik, temizlik ve personel hizmetlerini sorunsuz karşılamak üzere devam etmektedir. Sektördeki bu gelişme talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda olmaktadır. Bu talep ve beklentiler karşılığında sizlere sunmak istediğimiz hizmetlerimiz.

Ady Temizlik Hizmetleri ve Insan Kaynakları Yönetimi

⦁ Tüm yapılanmamız, Koşulsuz ve Sınırsız Müşteri Memnuniyeti fikrini temel almıştır. ADY temizlik, temizlik işleri konusunda sorunsuz olarak karşılamak üzere kurulmuştur.

⦁ Mümkün olan en yüksek servis kalitesini sunuyoruz. Kalitemiz referansımızdır.

⦁ ADY temizlik size her zaman yenilikçi ve kesin çözüm önerileri ile gelecektir. Firmamız çalışanları konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

⦁ Temizlik için ayırdığınız vakit kaybı olmaktan çıkıp, sizin için zaman kazanmak haline dönüşecektir.

⦁ Temizlik işleri bütçenizde ki sapmalar ortadan kalkacaktır.

⦁ Sizlere sağlayacağımız kaliteli hizmet ve maliyet avantajları ile kullanım alanlarınızın ömrünü uzatmaktadır.

⦁ Maliyetlerinizin oranları azalacaktır.

⦁ Hedefimiz kurumsal bir kimlik altında işletmelerin temizlik hizmetleriyle ilgili olan tüm problemlerini minimum düzeye indirmek ve sizlerin temizlik servisi olabilmektir.

⦁ Temizlik hizmetleri başlıkları altındaki tüm işlerinizde size profesyonel destek sağlıyoruz.

⦁ Size profesyonel bir ekiple hizmet vererek temizlik işlerinizde kurumsal bir kimlikle karşı karşıya olmanızı sağlıyoruz.

Kısaca memnuniyetinizi sağlamak için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Antalya da temizlik ihtiyacınız olduğunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ADYTemizlik
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3:
Related Listings