Seçilenler Eğitim Danışmanlık Tahılpazarı, 470. Sokak, 470, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Posted on 10 Ocak 2017 / 426 Onaylı
Seçilenler Eğitim Danışmanlık
Sektör : Eğitim
Konum : Muratpaşa
Mobil : 0 (541) 244-0991

Antalya ingilizce yabancı dil turizm ve yönetici eğitimleri

Kurumumuz MEB ve Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir kurumdur. Ayrıca 9 Eylül Üniversitesi – Seçilenler işbirliği ile sertifikalı profesyonel eğitimler vermektedir. Tüm eğitimlerimiz alanında uzman öğretim görevlilerimiz tarafından verilmektedir.

İngilizce Eğitimler

Öğrenme hızını artırmak ve daha kalıcı bilgiler vermek adına dünyada geliştirilen birçok yöntem vardır. Öğrenmenin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için duyu organlarını hitap edebilmek önemlidir. Seçilenler e-.Learning Sistem aynı anda hem göze hem de kulağa hitap ederek bilgiyi daha iyi öğretmeyi sağlamaktadır.

Eğer iş ve sosyal hayatınızda İngilizce öğrenmeye ihtiyacınız varsa, anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız, Seçilenler e-Learning Sistem İngilizce Eğitim Programı ile çok kolay, sorunsuz ve kalıcı olarak İngilizce öğrenebilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu her yerde tekrar ede bilir, hem teori hem de pratik İngilizce alıştırmalar yapabilirsiniz.

Antalya ingilizce yabancı dil turizm ve yönetici eğitimleri

e-Learning Sistem; kısaca öğrencilerin internet üzerinden verilen ingilizce eğitim Programıdır. Bu program ile öğrenciler öğretmenin işlediği konuya ait test ve çeşitli uygulamaları yapabildikleri; öğretmen ve yöneticilerin öğrencilerin yaptıkları uygulamalara ait verileri (doğru, yanlış, geçirdikleri zaman, anlamadıkları konu vb.) anlık olarak görüp değerlendirme yapabilecekleri, öğrencinin eksiklerini değerlendirme yönünde hatasız bilgi edinebilecekleri profesyonel bir yazılımdır. Eğitim sistemimiz e-Learning ile birlikte profesyonel eğitmen eşliğinde sınıf ortamında tamamen İngilizce konuşmaya yönelik olarak ders işlenerek tamamlanır. Böylece katılımcılar gerçek bir A1 seviyesinde eğitim alarak İngilizce’yi konuşur hale gelir.

Sosyal Medya Eğitimleri

Teknolojik gelişmelerin hızla hayatımızı şekillendirdiği günümüz dünyasında, işletmeler de kendilerini bu yeni anlayışa göre biçimlendirmek zorunda kalmışlardır. Üretici odaklı çalışan klasik iş modellerinin yerini, tüketici odaklı yeni iş fikirleri almaktadır. Tüketicilerin ilgi, ihtiyaç ve beklentilerinin uzağında kalan firmalar, zamanla Pazar konumlarını kaybedecek ve yok olmaya mahkum olacaklardır. Bu anlayış kendini yeni iletişim kanallarında da göstermekte sosyal medya ağları işletmeler açısından bulunmaz imkanlar sunmaktadır. Çalışmamızda, öncelikle sosyal medya ağlarının kavramsal temellerine inilmiş, yeni nesil pazarlama kanalı penceresinden konuya yaklaşılmıştır. Daha sonra ise Türkiye Bilgi ve İletişim Endüstrisinde yer alan firmalar sosyal medya ağlarını kullanım biçimleri yönünden araştırılmış ve elde edilen sonuçlar değerlendirilmiştir.

Son yıllarda sosyal medya ağlarının kullanımı gözle görülür biçimde artmaktadır. Twitter, Facebook, Linked-in ya da YouTube gibi hizmetler kullanıcı sayılarını her geçen gün katlarken, dijital arenada faaliyet gösteren birçok şirket de yepyeni hizmet ve iş fikirleri üreterek bu alana katkı sağlamaktadır.

 

 

Editör
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3: