Sektörel İş Rehberi Antalya, Muratpaşa, Türkiye
Posted on 9 Ocak 2017 / 347 Onaylı
Sektörel İş Rehberi
Sektör : Diğer
Konum : Muratpaşa
Telefon : 0 850 840 8407

Antalya sektörel işrehberi ile müşterilerinize kolay ulaşın

Başta Küçük Esnaf ve Orta Boy İşletmeler olmak üzere, ticari kesimin bilgi edinmesine, ticaretine, pazar payına ve tanıtımına katkı sağlayan, en güncel konuların ve haberlerin paylaşıldığı, yol gösterici sitemiz, işletmeniz için bir kılavuz rolü üstlenmektedir.

Günümüzün yoğunlaşan rekabet koşulları, kuruluş ve müşterileri arasında kurulan olumlu ilişkileri üstünlük sağlayıcı önemli bir faktör olarak ortaya çıkarmaktadır. Belki de sağlıklı ve uzun dönemli müşteri ilişkileri kuruluşların tek önemli rekabet aracı olabilecektir. Teknolojik gelişmeler ve diğer uygulamalar çok kısa süre içerisinde taklit edilebilmekte ve bu durum rekabet üstünlüğünü uzun dönemde koruyamamaktadır. Kuruluşun, uzun ve zahmetli uğraşları sonucunda oluşturduğu müşteri ilişkilerinin ise taklit edilmesi zor ve maliyetli olabilmektedir. Bu durum gelecekte rekabetin yoğun bir biçimde müşteri ilişkileri üzerinde olacağının bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Elektronik iş yaşamında rakiplerinin önüne geçmek için bilgiye, esnek ve geniş kapsamlı bir erişim olanağıyla sahip olmak gerekiyor. Antalya Map oluşumunu sağlayan bileşenleri, iş ilişkileri oluşturmak ve zenginleştirmek için Internet avantajlarını kullanmanızı sağlıyor.

Böylece kişiselleştirilmiş, kesin ve gerçek zamanlı bilgiyi rekabette sizi farklılaştıran bir etken olarak kullanabilirsiniz. Güvenlik, performans, ölçülebilirliği garanti ederken ve küresel pazarlarla bütünleşmeyi sağlarken, birebir ilişkiler için uzun dönemli İnternet stratejileri geliştirmeyi ve üreticiler için ise hızlı bir şekilde pazara girmek, bugünkü rekabet koşullarında pazarda kalma imkanı sağlıyoruz.

Antalya sektörel işrehberi

Misyonumuz; Kuruluşların, iş yapış şekillerini İnternet’e taşımaları için gerekli platformu sağlamak, ihtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üretmek, elektronik pazarın getirdiği avantajları Yurt içi şirketleriyle paylaşmak. işletmelerimizin, yerli ve yabancı piyasalara düşük maliyetlerle ve uygun sürede girerek, başarılı çalışmalarını büyütmelerine yardımcı olmak.

Piyasalar hakkındaki bilgi ve tecrübemizi, firmaların kendi ürünleri, hizmetleri ve amaçları konusundaki bilinci ile birleştirerek ve başarılı bir stratejiyi geliştirip uygulayacak ekibimizin desteğiyle gerçekleştirmekteyiz.

Farkımız; Sınırsız pazarlama fikirleri ve deneyimiyle kuruluşları İnternet’e taşıyacak gerekli hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve pazarlanması konusunda danışmanlıktan uygulamaya kadar her aşamada hizmet verir ve hedefi iç ve dış satışınızı (ihracatınızı) geliştirmek ve arttırmaktır.

Hedefimiz: İnternet Tabanlı Bilişim Teknolojileri yardımıyla geliştirmekte olduğumuz elektronik ticaret sistemlerimizi uluslararası platformlara ihraç etmek ve rakiplerimizle rekabet avantajlarımızı üreticilerimizle paylaşmak, ülkemize katkı sağlayacaktır görüşündeyiz.

Antalya Map ekibi olarak ticaret dünyasının sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. İnternet, teknoloji ve pazarlama alanında öğrenmek istediğiniz bilgileri almak için bize ulaşın sekmesinden bize yazabilir gerekli bilgileri kolayca edinebilirsiniz.

Sözün Özü; Bilgi, birikim, deneyim ve tecrübelerimizi üyelerimizle paylaşmak istiyoruz
Güncellenecektir.

Editör
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3: