Kuluçka Makinesi Ekipmanları Kuşkavağı Mahallesi 545 Sokak No: 3 Konyaaltı Antalya
Posted on 10 Ocak 2017 / 404 Onaylı
Kuluçka Makinesi Ekipmanları
Sektör : Tarım
Konum : Konyaaltı
Telefon : 0 242 227 06 76
Mobil : 0 530 224 60 51

Kuluçka üretim makineleri kümes malzemeleri satışı

Kanatlı sektöründe en çok önemsenen konuların başında kuluçka üretimi gelmektedir. Kuluçka üretimi son yıllarda giderek artış göstermekte olup üretim alanında kayıpsız ve performanslı makinelere ihtiyaç duyulmaktadır. Çağan Kuluçka Makineleri olarak üzerimize düşen görevin çok daha fazlasını yapmak için sektördeki mücadelemizi  tüm hızımız ile sürdürmekteyiz.

Özellikle ilk defa veya yeni kuluçka üretimi yapmak isteyen amatör üreticilere öneri olarak kuluçka üretiminin başarılı olabilmesi için bazı ayrıntıları çok iyi bilmelidirler. Makinelerin performansı ne kadar iyi olursa olsun üretici üretim esnasında bazı önemli detayları atladığı anda verimli bir kuluçka üretimi yapamaz. Her zaman vurguladığımız konuların başında kuluçka üretiminde yaşanan başarısızlıklar gelmektedir. Bizlerin isteği üreticilerin kuluçka süresince yapılması gereken işlemleri dikkatli yapmaları yönündedir.

Kuluçka üretim makineleri kümes malzemeleri ve üretimi

Kuluçka makinesine konan yumurtalar makinenin çalışmasından sonraki süreçte fazla yerinden oynatılmamalı ve karıştırılmamalıdır. Çok ilgilendiğiniz sürece üretim düşecektir. Üreticilerin dikkat etmesi gereken önemli noktalar makinenin sağlıklı ve kesintisiz çalışmasını sağlamak, nem ve suyunu kontrol etmek, zaman aralıklı gözlemlemek yeterlidir. Bunun dışında bir şey yapmanız gerekmek çünkü makinelerin çoğu tam otomatik çalışmaktadır. Verimli üretime başlamadan önce doğal kuluçkayı düşünerek hareket etmeniz kayıpsız üretim yapmanızı sağlayacaktır.

Kuluçka sektöründe sunduğumuz satış aşamasında yaşadığımız ve siz üreticilerin yaşadığı negatif durumların tümünü göz önünde bulundurarak detaylı araştırmalar yapmaktayız. Yapılan bu araştırmaları makine üretimlerinde değerlendirmekteyiz. Şu anda satışa sunduğumuz makinelerde sorun yaşama durumları minimize edilmiştir. Hal böyle iken % 100 verim nasıl alınır çabalarımız devamlı olarak devam edecektir. Sektörde sürekli var olmanın ve sizlerin güvenini almanın mücadelesini sürdürmek istiyoruz. Her yerden kuluçka makinesi alınmaz.

Çağan Kuluçka olarak işimizi severek ve benimseyerek yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Konusunda deneyimli ekibimizle sürdürdüğümüz başarılı çalışmaların sizlere yansıması bizim açımızdan son derece önemlidir. Çünkü biz hizmet politikalarımız gereği en doğru hizmeti en kısa sürede sunmanın hepimiz açısından zaman kazanılacağı düşüncesindeyiz.

Kuluçka Makine ve ekipmanları, civciv üretimi konularında Çağan kuluçkadan her türlü destek alabilirsiniz. Bizler yalnızca makine satmak peşinde değiliz. Bu sebeple çağan kuluçka olarak bizleri mesai saatleri içerisinde arayarak bilgi alabilirsiniz.

Editör
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3: